O nás

Naše taneční škola vznikla oddělením Taneční skupiny Aneri od SVČ Domeček Valašské Meziříčí v roce 2008. Odbornost a zkušenost vedení školy, píle a cílevědomost tanečníků, zájem rodičů – to vše přispělo k tomu, že jsme dva roky po vzniku školy slavili první výrazné úspěchy. Stali jsme se Mistry Moravy a 2. vicemistry České republiky v soutěži Taneční skupina roku 2010 v taneční disciplíně Disco Dance.

Poslední novinky

4.5.2024 jsme se zúčastnili 11. ročníku pohárové taneční soutěže ve Frenštátě pod Radhoštěm, kterou pořádá SVČ Astra Frenštát nazvanou FREN DANCE 2024.Soutěž byla velmi pěkně obsazená ve všech disciplínách, takže se skutečně o umístění bojovalo. Nikdo nedostal nic zadarmo :-) Z naší školy jsme na soutěž vyslali 60 našich žáků, kteří se představili...

S námi máte taneční svět v hrsti

TANEC JE SOUČÁSTÍ NAŠÍ KULTURY JIŽ TISÍCE LET. JE TO ÚŽASNÁ FORMA UMĚNÍ, KTERÁ PODPORUJE KREATIVITU A TAKÉ ZDRAVOU MYSL A TĚLO. DNES SE PO CELÉM SVĚTĚ PROVOZUJE MNOHO FOREM TANCE, OD BALETU PŘES SPOLEČENSKÝ TANEC, MODERNU A DISCO AŽ PO STREET. VĚTŠINA SOUČASNÝCH TANCŮ SLOUŽÍ K REKREACI A SEBEVYJÁDŘENÍ A JE TO TAKÉ PŘÍJEMNÝ ZPŮSOB, JAK SI LIDÉ VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ, TVARŮ A VELIKOSTÍ UDRŽUJÍ KONDICI A ZDRAVÍ. V OBLASTI SEBEVYJÁDŘENÍ VÁM NABÍZÍME VÝUKU BALETU, SCÉNICKÉHO TANCE A MODERNÍHO TANCE. V OBLASTI REKREACE JE TO PAK VÝUKA DISCO DANCE A SHOW DANCE.

© 2024 Aneri - Taneční škola z.s. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!